Bahs Öğün Tozu Yorum

bahs ogun tozu

Herkese Merhabalar;

Bahs öğün tozunu bir süre kullanmış birisi olarak tamamen objektif bir şekilde yorumlarda bulunmak istedim. Fakat öncelikle, ürün üreten bu şirketle organik mana da hiçbir bağım olmadığını açıkça belirtmek isterim, zaten genel çerçeve de söyleyeceklerim de onlar açısından çok pozitif olmamakla beraber, kendilerini geliştirmeleri açısından tavsiye niteliğinde olacaktır.

Maalesef internet üzerinde çok fazla yorum bulunmuyor. Belki de yorum yapan kişilerin yorumları bir şekilde kaldırılıyor olabilir, ben de bir sosyal medya sayfasında paylaşmak yerine kişisel blog sayfamda bundan ötürü yayınlamayı tercih ettim.

Bahs Öğün Tozu Yorum

Bir süredir soğuk algınlığı olan günlerimde kargo bana gelmişti. O günlerde halihazırda kullandığım vitaminler de olması sebebiyle ürünü o vitaminlerle beraber kullandığım zamanlar da ürün bende hafif sersemlik yapmıştı. Fakat ikisinin aynı anda kullanmam gerektiğini kendimce hatalı olacağına inanarak ürünü sonra kullanmak adına kenarı koymuştum.

Sağlığım yerine kavuştuktan sonra bugün tekrar deneme şansım oldu. Ürünü kullanmadan önce açtım, herhangi bir vitamin ilaç v.s. hiçbir şey almadım. Tek tükettiğim ürün bu oldu.

Fakat ürünü de tükettikten yaklaşık yarım saat sonra insülin direncimde büyük bir zıplama oldu. Neredeyse bayılacak seviyeye kadar geldim ve koca kutu ürünü, bugün “shaker” hariç maalesef çöpe atıyorum.

Normalde günümü pozitif geçirmeye çalışan biri iken, bugün bir kaç defa da başım döner gibi oldu.

Bundan ötürü, ürünü bitiremeden çöpe attığımı fakat bu komplikasyonların belki de sadece ben de olduğunu düşünerek, ürünü bıraktığımı yorumlayabilirim.

Ürün ile alakalı diğer rahatsız olduğum konu, ürünün bir bağımsız kuruluş tarafından yayınlanmış bir raporunu da maalesef göremedim veya yayınladılarsa da bulamadım. Bundan ötürü ürünü kullanmayı belki de daha birinci gününden de bırakmış bulunuyorum.

Bir sonraki yazı da görüşmek dileğiyle;

Bir yanıt yazın