9 Ücretsiz Bootstrap Admin Teması İndir – 2024

matrix admin

Herkese Merhabalar;

Bugün sizler için tamamen ücretsiz olan Bootstrap tabanlı ücretsiz temaları araştırdım ve sunmak istedim. Her sayfanın bağlantılarını özel olarak kontrol ettim. Eğer siz bu yazıyı okuduğunuz esnada kırık bir link bulursanız ve aşağıya yorum olarak paylaşırsanız, ziyadesiyle mutlu olurum 🙂 Hemen güncellerim veya kaldırırım.

Tabi sizlerin de tavsiyelerini bekliyorum 🙂 


Admin LTE 3 Ücretsiz Bootstrap Admin Teması

Ekran Resmi 2023 09 04 15.03.33

AdminLTE, tüm JS, SCSS ve HTML dosyalarında net yorumlarla dikkatli bir şekilde kodlanmıştır. SCSS, kodun özelleştirilebilirliğini artırmak için kullanılıyor.

Piyasa da bilinen en iyi ücretsiz Bootsrap 5 tabanlı ücretsiz admin temalarındandır ve pro planı da mevcuttur.


Adminator Ücretsiz Bootstrap Admin Teması​

adminator html admin template

Adminirator, Colorlib’in çok popüler bir ücretsiz yönetici panelidir. Bakımı iyi yapılmış ve Bootstrap 5 ön uç çerçevesini kullanacak şekilde güncellenmiştir.


Gentelle Master Ücretsiz Bootstrap Admin Teması​

027 Gentelella Alela colorlib

Şık görünümlü bir yönetici paneli şablonu için akılda tutulması gereken tema Gentella’dır. Etkileşimli olarak birçok öğe içeren bu şablonu seviyorum. Kontrol panelinin üç varyasyonunda ücretsizdir. Fareyle üzerine gelme efektleri etkileyicidir çünkü bunlar size grafiklerin doğru verilerini gösterir. Rahatsız edici olduğunu düşünüyorsanız gezinme menüsünü ayarlayın. Sol kenar çubuğu size altbilgi ve gezinme seçeneğinin seçeneklerini tanıtacaktır. Tam görünüm seçeneği, oturumu kapatma seçeneği ve ayarlar da mevcuttur. Ayrıca kenar çubuğu ve üst çubukta hoş geldiniz mesajı ve kullanıcı profili resminin eklenebileceği bir yer bulunmaktadır.


Nalika Ücretsiz Bootstrap Admin Teması​

nalika

Ücretsiz, dark temalı bir yönetici paneli şablonu istediğinizde Nalika iyi bir seçenektir. Devasa simgeler ve metin özellikleri sayesinde, sizin gibi kullanıcılar kontrol paneliyle etkileşime geçmeyi kolay bulacaktır. Kenar çubuğunun sol kısmındaki olası seçeneklerle gezinin. Kenar çubuğunun sağ kısmındaki profil kontrollerini kullanarak kontrol sizde olsun. Etkinlik durumunu vurgulayın ve ışık kutusu efektleriyle bildirimler hakkında daha fazla bilgi edinin. Personelinizi yönetmenizi sağlayacak bir web sitesi uygulaması oluşturun. Bu sizin açınızdan faydalı olacaktır.

Çalışanlarınızın her biri kendi profilini oluşturabilecektir. İlerlemelerini ve görevlerini görmek kolay olacak. Çalışanlarınızın daha etkili bulabilmesi için bu şablonu saklayın.


Srtdash Ücretsiz Bootstrap Admin Teması​

Ekran Resmi 2023 09 04 16.13.51

SRT Dash yönetici paneli şablonunun popüler renkleriyle herkesin gününü aydınlatın. Birden fazla veriyle uğraşmak söz konusu olduğunda bu kullanımı iyidir. Ayrıca grafik widget’larını kullanarak kayıtları takip edeceksiniz. Finansal bir tema olması nedeniyle diğer yönetici paneli şablonlarından farklıdır. Demo kontrol panelinde tüm bu finansal unsurları bir arada alabilirsiniz. Çok sayıda grafik ve kullanıcı öğesiyle ilgi çekicidir. Diğer gösterge paneli türleri için kullanılması da mümkündür. İçeriği tam sayfa görünümünde görün veya daha iyi bir görünüm için kenar çubuğunu simge durumuna küçültün. Bu şablon, herkese taşınabilir bir cihazdan yönetici paneline erişim sağladığı için türünün tek örneğidir.


Material Dasboard Lite Ücretsiz Bootstrap Admin Teması​

Ekran Resmi 2023 09 04 16.27.16

Sertifikalı bir karanlık sürüm aşığıysanız, Material Dashboard Lite en iyi yönetici paneli şablonudur. Grimsi rengi nedeniyle içerik çok daha temiz görünecektir. Sınırlı miktarda blok ve öğe seçeneği sunmasına rağmen, size UI haritaları ve öğeleri sunması nedeniyle yine de şaşırtıcı. Animasyonlu ilerleme çubukları, simgeler ve düğmeler, kullanıcı arayüzü öğelerinin bileşenleridir. Konum işaretçilerinin sunduğu küçük animasyon efektleriyle bir haritada etkileşim kurabilirsiniz. Genel temalı bir yönetici şablonu olmak ihtiyacınıza göre esnek olabilir. Basit ve karanlık.


Matrix Admin Ücretsiz Bootstrap Admin Teması​

matrix admin 1

Bir e-postayı kaçırma fikrinden hoşlanmıyorsanız Matrix Admin en iyi seçimdir. Etkileyici bir şekilde tasarlanmış uzun gösterge panosuna sahiptir. Ayrıca bazı yararlı öğeler ve bloklar eklemek için yeterli alan vardır. Orta ekranlı ve küçük ekranlı cihazlarda okunabilirlik konusunda bir sorun var gibi görünse de yine de daha kolay yönetilebilir durumdadır. Belirtildiği gibi bir e-postayı kaçırma konusunda endişelenmenize gerek yok. Flaş bildirimlerin özelliği size yeni ve gelen e-postalar hakkında bilgi verecektir. Görsel efektler şu ana kadar incelikli ve etkileyici. Bu şablondan rahatsız olmayacaksınız. Simgeler, öğeler, formlar, widget’lar ve daha fazlası gibi keşfedilecek çok daha fazlası var.


Startmin Ücretsiz Bootstrap Admin Teması​

startmin

Profesyonel temalı bir kontrol paneli şablonu olan Startmin de ücretsizdir. Modaya uygun web renkleri ve unsurları nedeniyle göz alıcıdır. Ayrıca size düzenli ve güzel bir düzen ve diğer önemli gösterge tablosu öğelerini sunar. Temiz beyaz alanı, web öğelerinin güzel görünmesini sağlar. Şablonda birçok grafik, kullanıcı arayüzü öğesi, tablo ve açılır seçenek bulunabilir. Bunlar özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özel olarak özelleştirilebilir. Özellikle satış istatistikleri nedeniyle kullanımı çok daha kolay olabilir. Sohbet ve bildirim amaçlı bloklar da vardır. Bu nedenle, onu belirli amaçlar için kullanmaktan asla çekinmemelisiniz.


Monster Admin Ücretsiz Bootstrap Admin Teması​

monster admin

Mükemmel bir yönetici paneli şablonu istiyorsanız iki kere düşünmeyin, Monster Admin’i düşünün. Üstün kaliteli bir şablon olacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak ücretsiz olmadan önce sınırlı seçeneklerle geldiğini kabul etmeniz daha iyi olur. Varsayılan seçenekleriyle, blog web sitesi alan adlarına mükemmel uyum sağladığı için onu daha çok beğenirsiniz. Ayrıca bu ay için projeler ve son gönderiler de geliyor. Ayrıca bayılacağınız bir sinüs dalgası grafiği de var. Çubuğun en üst kısmında, arama çubuğunu ve kullanıcı profili bilgilerini vurgulayan bir seçenek bulunur. Modern bir ağ olmaya çalışmakta fayda var.


Sizler de bildiğiniz temaları bizlerle yorum sayfasında paylaşabilirsiniz ve hemen üstte yayınlayabiliriz 🙂

Bir sonraki yazı da görüşmek dileğiyle;

Diğer yazılar için burayı tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın