Blog

Ev Alışverişi Rehberi: Her İhtiyaca Uygun Ev Ürünleri

Ev alışverişi yaparken, evinizdeki ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için doğru ürünleri seçmek önemlidir. İhtiyacınız olan ev ürünlerini seçerken, hem fonksiyonellik hem de estetik unsurları göz önünde bulundurmalısınız. evalisveris.com sitesi, geniş ürün yelpazesi ile size yardımcı olacaktır. İşte ev alışverişinizde dikkate almanız gereken bazı temel kategoriler:

1. Aydınlatma Ürünleri:
Ev aydınlatması, atmosferi büyük ölçüde etkileyebilir. Aydınlatma adresindeki kategoride, lambalar, avizeler, duvar lambaları ve diğer aydınlatma seçenekleri ile evinizin aydınlatmasını kişiselleştirebilirsiniz.

2. Mutfak Eşyaları:
Mutfak, evin en işlek bölgesidir ve doğru mutfak eşyaları bu alanı daha fonksiyonel hale getirebilir. Mutfak adresinde tencere, tava, mutfak gereçleri ve küçük ev aletleri gibi ürünleri bulabilirsiniz.

3. Banyo Ürünleri:
Banyo, rahatlamanız için özel bir alan olmalıdır. Banyo adresinde havlu, banyo halısı, duş perdesi ve banyo depolama çözümleri gibi ürünlerle banyonuzu düzenleyebilirsiniz.

4. Organizer (Düzenleyiciler):
Ev düzeni önemlidir ve Organizer adresindeki ürünlerle evinizi daha düzenli hale getirebilirsiniz. Raf sistemleri, çekmeceler ve organizasyon ürünleri ile eşyalarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.

5. Dekoratif Ürünler:
Ev dekorasyonunu tamamlamak için Dekoratif Ürünler adresindeki dekoratif aksesuarlar, tablolar ve diğer dekorasyon ürünleri ile evinizi kişiselleştirebilirsiniz.

6. Petshop Ürünleri:
Evcil hayvan sahipleri için Petshop adresinde evcil hayvanlarınız için gıda, oyuncak ve diğer ürünleri bulabilirsiniz.

Bu internet sitesini oluşturma amacımız, pazaryerlerine göre daha rekabetçi fiyatlarla ve müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak ürünler sunmaktır. Şu an itibariyle, pazaryerlerindeki fiyatlarla karşılaştırıldığında %15 daha uygun fiyatlarla ürünler sunmaktayız. Ev alışverişi yaparken, lütfen bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı titizlikle değerlendirin. evalisveris.com ile evinizdeki her oda için konfor ve pratiklik sunan doğru ev ürünlerini seçmek, daha mutlu ve konforlu bir yaşam tarzına katkı sağlayacaktır.

Bahs Öğün Tozu Yorum

Herkese Merhabalar;

Bahs öğün tozunu bir süre kullanmış birisi olarak tamamen objektif bir şekilde yorumlarda bulunmak istedim. Fakat öncelikle, ürün üreten bu şirketle organik mana da hiçbir bağım olmadığını açıkça belirtmek isterim, zaten genel çerçeve de söyleyeceklerim de onlar açısından çok pozitif olmamakla beraber, kendilerini geliştirmeleri açısından tavsiye niteliğinde olacaktır.

Maalesef internet üzerinde çok fazla yorum bulunmuyor. Belki de yorum yapan kişilerin yorumları bir şekilde kaldırılıyor olabilir, ben de bir sosyal medya sayfasında paylaşmak yerine kişisel blog sayfamda bundan ötürü yayınlamayı tercih ettim.

İçindekiler

Bahs Öğün Tozu Yorum

Bir süredir soğuk algınlığı olan günlerimde kargo bana gelmişti. O günlerde halihazırda kullandığım vitaminler de olması sebebiyle ürünü o vitaminlerle beraber kullandığım zamanlar da ürün bende hafif sersemlik yapmıştı. Fakat ikisinin aynı anda kullanmam gerektiğini kendimce hatalı olacağına inanarak ürünü sonra kullanmak adına kenarı koymuştum.

Sağlığım yerine kavuştuktan sonra bugün tekrar deneme şansım oldu. Ürünü kullanmadan önce açtım, herhangi bir vitamin ilaç v.s. hiçbir şey almadım. Tek tükettiğim ürün bu oldu.

Fakat ürünü de tükettikten yaklaşık yarım saat sonra insülin direncimde büyük bir zıplama oldu. Neredeyse bayılacak seviyeye kadar geldim ve koca kutu ürünü, bugün “shaker” hariç maalesef çöpe atıyorum.

Normalde günümü pozitif geçirmeye çalışan biri iken, bugün bir kaç defa da başım döner gibi oldu.

Bundan ötürü, ürünü bitiremeden çöpe attığımı fakat bu komplikasyonların belki de sadece ben de olduğunu düşünerek, ürünü bıraktığımı yorumlayabilirim.

Ürün ile alakalı diğer rahatsız olduğum konu, ürünün bir bağımsız kuruluş tarafından yayınlanmış bir raporunu da maalesef göremedim veya yayınladılarsa da bulamadım. Bundan ötürü ürünü kullanmayı belki de daha birinci gününden de bırakmış bulunuyorum.

Bir sonraki yazı da görüşmek dileğiyle;

Flutter Notları – Dart Değişken Tanımları -1

Buyazımızda Flutter’ın yeni sürümü ile gelen özellikleri ile beraber Dart dili ile başlamak istemiyorum. Zaman içerisinde bu içeriklerin yine videolarını yapmayı düşünsem de önceliğim şu aşama da blog sayfam üzerinde hem sizlerin istifade edebileceği bir formatta hazırlamak, hem de bir arşiv oluşturmak.

Daha Fazla Oku

Japonya Depremlerde Nasıl Bu Kadar Başarılı Oluyor?

Japonya, deprem riski yüksek bir ülke olarak bilinir ve tarihi boyunca birçok büyük depremle karşı karşıya kalmıştır. Ancak, Japon hükümeti ve halkı, yıllar boyunca deprem ve tsunami gibi doğal afetlere hazırlanmak için bir dizi önlem almıştır. Bu yazıda, Japonya’nın depremlerle nasıl başarılı olduğunu inceleyeceğiz.

Daha Fazla Oku

İş Dünyasının yeni VR Buluşma Noktası: Horizon Workrooms

Herkese diğer bir blogtan selamlar;
Bu yazıyı yazmadan önce hem VR gözlükle bir uzun kullanım testi yapmak istedim hem de bir çok toplantıya katılım sağlamak istemiştim.
VR gözlükleri her ne kadar daha ülkemizde yaygınlaşmamış olsa da, gelecekte VR ve VR’da düzenlenen toplantılardan ve eğitimlerden uzunca bahsedeceğiz gibi duruyor.

Daha Fazla Oku

Cep Telefon Numarasının Klonlanarak Kopyalanması

Bugün biraz can sıkıcı bir konudan bahsedebilirim. Eğer böyle birşey başınıza geldiyse de geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim.

Teknoloji gelişiyor gelişmesine de, bazen hayır için gelişmiyor. Yasadışı siber eylemlerinin hackerlar tarafından daha gizli bir şekilde yürütülebilmesi için, herkesin telefon numarasını klonlayabilecek ve kullanabilecek teknolojiler kullanıyorlar.

Daha Fazla Oku

.Org Uzantılı İnternet Sitelerinin Köpekleri Kullanarak ve Bir "Platformmuş" Gibi Gözükerek Yaptıkları Dolandırıcılık

Herkese Merhabalar;

Son zamanlarda bir köpek aşkı ülkemizde başını gidiyor. Köpek aşağı, köpek ayukarı. Özellikle Z kuşağında bir hayvan sevgisidir ki sormayın gitsin. Ülke krize girse, yiyecek içecek stoklarımız komple sıfırlansa “köpek maması” kalmış mı diye sorarlar. O kadar büyük hassasiyet ile konuya yaklaşıyorlar.

Daha Fazla Oku